מדבקות בגלילים

הדפסת מדבקות, מדבקות

מדבקות בגלילים הינן מדבקות מודפסות אשר יוצרו על בסיס חומרים שניתן לשמור בגליל. הדבר יכול לאפשר פתרון אחסון פרקטי לאותו מלאי מדבקות כמו גם יכול לאפשר מידה נמוכה יותר של עלויות עבור הדפסת המדבקות, לפחות בחלק מהמקרים.

ממה מורכב תהליך הדפסת מדבקות בגלילים?

ובכן, בשלב הראשון הלקוח יוצר קשר עם בית העסק (או להפך), והוא למעשה מבקש את מה שהוא מבקש, ועל כן בית העסק יישלח לו הצעת מחיר רלוונטית לאותה בקשה של מדבקות בגלילים. הצעת מחיר, או הצעת ערך, שתכלול את סוג חומר הגלם, את הצורה, את גודל המדבקות (ואולי אפילו גודל הגליל, תלוי בבקשה ובמענה) כמו גם כמות המדבקות להדפסה.

לאחר מכן יהיה רלוונטי לבדוק מהו עיצוב המדבקה, שלבסוף תמצא את עצמה כסט מדבקות בגלילים. אילו צבעים יהיו בה, גודל וצורת מדבקה. אולי הלקוח כבר יודע במה יהיה מדובר, אולי הוא ירצה לדבר עם צוות הגרפיקאים של בית הדפוס שירצה לעבוד עימו. באם הדבר נמצא באחריות בית הדפוס הרי שהם "יריצו" את התוצאה הסופית עם הלקוח כדי לראות אם יש אישור או בקשה לאיטרציות.

לאחר מכן יהיה רלוונטי לקבל אישור להזמנה ולכלל ההגהות מטעם הלקוח, ועל כן בית הדפוס ייחל לעסוק בהכנת חומרי הגלם המתבקשים לטובת ייצור מדבקות בגלילים, כמו גם הצבעים המעורבים בתהליך ושאר הדברים הרלוונטיים. התהליך כולל אריזה של התוצר, והכנה שלו לאיסוף או למשלוח.

כאשר התוצר הסופי של מדבקות בגלילים הינו גליל מודפס, אולי מספר גלילים קטנים (בהתאם לנוחיות ואף העדפות הלקוח), והם יכולים להיות ארוזים בקרטונים המוכנים לאיסוף עצמי או משלוח עבור הלקוח.

סוגים שונים של מדבקות בגלילים

באופן עקרוני ישנם סוגים רבים של מדבקות בגלילים, שכן בסופו של דבר מדובר על הדפסת מדבקות ומדבקות יכולות להיות עשויות חומרים רבים, ולהגיע בתצורות שונות. בין אם מדובר במדבקות זוהרות (שיכולות לבלוט ולהראות שיש מבצע או דבר מה שמבקשים להבליט), מדבקות מתפוררות (שיכולות להתפורר בכל מיני תנאים כמו מעבר זמן וכיוצא בזה), מדבקות ברקוד (שיכולות לאפשר לבית מסחר לסרוק את הטובין שלו לתוך מערכת אלקטרונית, וכיוצא בזה.